20 let na českém trhu

Zajímavá práce - vedoucí oddělení prodejny

Místo práce:
Karlovy Vary
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších společností na světe. Jste proaktivní, rád/a komunikujete se zákazníkem a vedení lidí Vám není cizí?
Pro našeho významného klienta, který disponuje pobočkami jak v ČR tak i v zahraničí, hledáme energického a zkušeného Vedoucího úseku, který bude přímo v kontaktu se zákazníkem.

Náplň práce:
- zodpovědnost za svěřené oddělení
- plánování, řízení a motivace zaměstnanců
- komunikace se zákazníky, zaměstnanci prodejny, s nákupním oddělením a dodavateli ohledně dodávek a kvality zboží
- aktivní přístup na prodejních aktivitách
- příjemné pracovní podmínky
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké slevy na nákup
- příspěvek na penzijní připojištění
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxi na vedoucí pozici na maloobchodu nebo velkoobchodu
- zkušenosti s řízením zaměstnanců
- odpovědnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Zajímavá práce - vedoucí oddělení prodejny

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924