20 let na českém trhu

Referent zákaznického servisu/tech. přípravy výroby

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
23 000 - 24 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici referenta technické přípravy výroby a referenta zákaznického servisu.

Referent technické přípravy výroby:
- náplní práce je zpracování poptávky, včetně cenové kalkulace a výrobních průvodek, stanovení technologických pravidel pro výrobu nových zakázek, předání požadavků zákazníka do výroby, spolupráce s obchodními zástupci a kolegy ze zákaznického servisu, apod.

Referent zákaznického servisu:
- komunikace se zakázníky (příjem a zpracování objednávek, evidence reklamací), sledování stavu zásob hotových výrobků, kontrola a evidence plnění kupních smluv, apod.

Nástup od 1. 9. 2020 nebo dle domluvy

- nástupní mzdu 23-24 000 Kč/měsíc
- práci pouze na ranní směnu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- profesionální a přátelský kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- samostatnost při řešení zadaných úkolů
- komunikativnost a aktivní přístup k práci
- znalost MS Office, SAP
Mám zájem o Referent zákaznického servisu/tech. přípravy výroby

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984