20 let na českém trhu

Samostatný obchodník

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro úspěšnou a dynamickou společnost, která se specializuje na realizaci komplexních staveb od studie až po kolaudaci, hledáme zkušeného Obchodníka tělem i duší, který se nebojí výzev a má chuť zvyšovat své znalosti.

Náplň práce:
- Akvizice- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Udržování a budování vztahů s významnými developery
- Kompletní zastřešení obchodní činnosti společnosti – příprava cenových nabídek a smluv
- Budování povědomí společnosti
- Aktivní účast na projektech od A-Z, týmová práce

- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a bonusy
- Flexibilní pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- Multisport karta
- Možnost práce na pracovní smlouvu či jako OSVČ dle Vaší volby
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
- Zkušenosti na pozici obchodníka v prodeji služeb výhodou
- Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Profesionální vystupování
- Spolehlivost – jednání s významnými developery jménem společnosti
- Zájem o práci především v terénu a ne v kanceláři
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- ŘP. sk B – aktivní řidič

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531