20 let na českém trhu

Vedoucí směny expedice - kosmetika, 2 směny PO-PÁ

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme šikovného a zkušeného kolegu/kolegyni pro řízení lidí v provozu expedice pro mezinárodní kosmetickou firmu. Hledáme někoho kdo má zkušenost s obsluhou manipulační techniky a s vedením menšího týmu lidí.
Jedná se o distribuční a skladové centrum v Říčanech u Prahy - doprava je zajištěna 4x denně, cesta trvá cca 15 minut z metra Opatov.

Náplň práce:
- Řízení lidí v provozu expedice (3 až 5 operátorů na směně), motivace a hodnocení týmu
- Kontrola zásilek k expedici, kontrola a podpora lidí při fakturaci a nakládkách
- Dohled na produktivitu, kvalitu, včasnost, bezpečnost a trvalé zlepšovaní procesů
- Zodpovědnost za dodržovaní pravidel BOZP
- Příprava transportních dokumentů
- Práce v TMS, SAP a excelu
- Komunikaci s klíčovými partnery v rámci organizace a dopravci

- Zajímavé finanční ohodnocení - fix 30 000Kč + 5 000Kč odměny/měsíc
- 25 dní dovolené
- 3 dni sick day/rok
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Multisport karta (po ZD)
- 5000 Kč na volno čas
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Slevy na produkty (40 000 Kč/ročně)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Předchozí zkušenost s obsluhou NZV
- Alespoň rok zkušeností s vedením lidí (sklad, výroba)
- Dobrá znalost MS Excelu (práce na denní bázi)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (napsat email)
- Spolehlivost a samostatnost
- Orientace na výsledek a zákazníka
- Ochotu pracovat v dvousměnnému provozu (6:00-13:30/13:45-22:00)
Mám zájem o Vedoucí směny expedice - kosmetika, 2 směny PO-PÁ

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531