20 let na českém trhu

Dlouhodobá brigáda - kontrola kvality - 110 Kč/hod

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
110 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici kontrolor kvality. Dny docházky si můžete naplánovat dle vašich časových možností (pondělí až neděle), směna je v časovém rozmezí 6:30 -17:00 hod. Pokud nejste přímo v místě výkonu brigády, zorganizujeme pro Vás svoz, za který Vám ještě poskytneme cestovné.

Náplní práce je vizuální kontrola kvality výrobků z oblasti automobilového průmyslu, dle potřeby se provádí drobné opravy produktů. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně a dlouhodobě min. 3x týdně - ranní směny dle domluvy pondělí až neděle.

Brigáda je svou povahou vhodná spíše pro muže.
- mzdu 110 Kč/hod
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- možnost svozu z Hradce Králové, Chrudimi, Přelouče a okolí
- směny dle domluvy
- dlouhodobou brigádu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- životopis
- manuální zručnost, dobrý zrak
- spolehlivost, pečlivost
- plnoletost
Mám zájem o Dlouhodobá brigáda - kontrola kvality - 110 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011