20 let na českém trhu

Pohodová brigáda v obchodě s oblečením, volba směn

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
108 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro brněnské pobočky prodejny s oblečením a módními doplňky hledáme šikovné brigádnice na pomocné práce na prodejně. Jedná se o prodejny v OC Olympia a OC Velký Špalíček. K dispozici jsou směny od 29.7. do 31.8.2020, čas směny je většinou v čase 9:00-20:00 (začátek i konec směny je orientační, směny mohou být kratší o cca 2 hodiny).

Předpokladem pro přijetí je příjemné vystupování a komunikativnost. Podmínkou účasti na brigádě je dodržet předepsaný dress code: tmavé kalhoty, černé tričko bez potisku a černou polospolečenskou obuv (např. baleríny).

Mzdové ohodnocení brigády je 108 Kč/hod. NÁSTUP IHNED.
- mzdové ohodnocení 108 Kč/hod.
- vlastní volbu směn
- pohodovou a oblíbenou brigádu
- možnost spolupráce i na jiných brigádách
- mladý a příjemný kolektiv
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík
- dress code: černé tričko bez potisku, tmavé kalhoty a černou polospolečenskou obuv (např. baleríny)
Mám zájem o Pohodová brigáda v obchodě s oblečením, volba směn

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
775 587 017