20 let na českém trhu

Obsluha v restauraci v oblíbeném obchodě s nábytkem

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Rádi komunikujete s lidmi a bavilo by Vás vařit nebo obsluhovat zákazníky v restauraci, kde nebudete trávit čas do noci a můžete si prac. dny plánovat dle domluvy? Pokud ano, staňte se členem fajn kolektivu v restauraci, která je součástí oblíbeného obchodu s nábytkem! Pozice je vhodná i pro absolventy oboru bez praxe.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků restaurace

Místo výkonu práce: Praha - Čestlice (bezproblémová doprava z metra Opatov)
- stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- zajímavé mzdové ohodnocení dle šikovnosti
- možnost plánování prac. dnů dle domluvy
- možnost kariérního růstu a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v oboru kuchař/číšník, popř. praxe v oboru
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době mezi 10 - 20 h.
Mám zájem o Obsluha v restauraci v oblíbeném obchodě s nábytkem

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159