20 let na českém trhu

ELEKTRIKÁŘ - POLYGRAFIE - jednosměnný provoz

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
40 000 - 51 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice

Jste elektrikář s praxí s opravami tiskařských strojů nebo výrobních linek, kopírek a podobně? Jste fandou do elektromechaniky a chcete se v této profesi nadále rozvíjet? Nemáte strach ani z elektroniky? Jste prostě kutil, který miluje výzvy? Máme pro vás práci, která se vám bude líbit.

Náplň práce:
- běžné opravy polygrafických strojů a linek
- dohled na hladkým chodem zařízení ve výrobě po elektromechanické stránce

- nástupní mzdu 35-45 tisíc/měsíc + prémie a finanční bonusy
- velmi dobré pracovní podmínky v přátelské kolektivu a vedoucím, který umí naslouchat
- důstojné zacházení velmi dobré mezilidské vztahy v celé firmě
- perspektivu dlouhodobé práce
- profesní růst - další vzdělávání v oboru formou školení a kurzů
- velice čistý, neprašný a klimatizovaný provoz
- 5 týdnů dovolené
- stravování v místě pracoviště
- stravenky
- kafeterii
- slevy na firemní produkty
- sick days
- příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní spoření
- pružnou pracovní dobu
- apod.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s opravou a údržbou elektrických, elektromechanických a elektronických částí výrobních strojů a linek
- výhodou je zkušenost s polygrafie
- vyhlášku 50 §6
- manuální zručnost
- komunikativnost a spolehlivost
- zájem o další vzdělávání v oboru elektromechaniky
- uživatelskou znalost PC (Windows, Linux, výhodou je PLC)
- výhodou je znalost čtení v elektronických schématech
- velkou výhodou je znalost AJ nebo NJ
- velkou výhodou je i znalost pneumatiky a hydrauliky
- ŘP B
- ideálním člověkem pro tuto pozici je elektrikář kterému je přes 40 let a má zkušenosti z různých provozů

Kontaktní formulář
Mám zájem o ELEKTRIKÁŘ - POLYGRAFIE - jednosměnný provoz

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313