20 let na českém trhu

Fajn práce - kompletace kosmetiky - 2 směny

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro společnost sídlící v Říčanech - Jažlovicích, zabývající se výrobou obalových materiálů, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na plnění a balení kosmetiky a následnou kompletaci. Práce probíhá ve dvousměnném provozu. Doprava je zdarma zajištěna z Opatova či Říčan, cesta trvá cca 15 min.

- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- volné víkendy
- moderní a čisté prac. prostředí
- stravenky ve výši 115 Kč od 1. dne
- svozovou dopravu ZDARMA ze stanice metra Opatov a z Říčan
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- věk 18+
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce - kompletace kosmetiky - 2 směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
775 587 007