20 let na českém trhu

Práce v čisté výrobě,až 29.000 Kč,růst mzdy každý rok

Místo práce:
Opava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, dobře placenou práci v čistém a moderním prostředí s každoročním navyšováním mzdy? Chcete mít spoustu bonusů, třeba dovolenou u Pradědu za pár kaček? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme šikovné uchazeče/čky do výroby.

Náplň práce:
• obsluha výrobních zařízení nebo balící linky
• jednoduchá práce s řídícím systémem a vedení záznamů
• udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava
• nástupní mzdu až 29 000 Kč dle praxe + každoroční navýšení mzdy
• roční bonusy
• nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
• systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
• velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvky na závodní stravování
• odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, apod.
• nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
• motivující práci s možností profesního rozvoje
• velmi čisté pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
• ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hod směny)
• základní znalost práce na PC
• čistý trestní rejstřík

Mám zájem o Práce v čisté výrobě,až 29.000 Kč,růst mzdy každý rok

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503