20 let na českém trhu

Prodejce v oblíbeném obchodě s nábytkem, fajn bonusy

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste komunikativní a bavilo by Vás pracovat v oblíbeném obchodě s nábytkem? Chcete mít atraktivní slevy na nákup nábytku a doplňků, možnost kariérního postupu a další lákavé benefity? Pokud ano, staňte se členem fajn kolektivu, praxe není potřeba, zaškolíme Vás!

Náplň práce:
- prodej různých bytových zařízení
- doplňování a prezentace zboží ve svěřeném úseku prodeje

Místo výkonu práce: Ostrava
- Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
- Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
- Zvyšování kvalifikace a prodejních dovedností formou odborných školení
- Možnost kariérního růstu a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- kladný vztah k obchodu a prodeji
- dobré komunikační schopnosti
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a cca 2 víkendy v měsíci
Mám zájem o Prodejce v oblíbeném obchodě s nábytkem, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503