20 let na českém trhu

Skladník - Praha - i bez praxe

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste fyzicky zdatný/á a máte chuť pracovat?
Hledáme šikovného kolegu na pozici skladníka do prodejny/skladu s nábytkem. Nepotřebujeme žádnou praxi, vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:
- Zabezpečovat příjem, zaskladnění a výdej zboží
- Udržovat pořádek a čistotu ve skladu

Místo výkonu práce: Praha - Čestlice (bezproblémová doprava z Opatova)
-Dobré mzdové ohodnocení + bonusy
-Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
-Důkladné proškolení
-Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
-Praxi v rostoucí nadnárodní společnosti
- Možnost kariérního růstu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Fyzickou zdatnost
- Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů
- Pracovitost, Spolehlivost, Flexibilitu

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159