20 let na českém trhu

Klidná práce pro každého s elektro vzděláním

Místo práce:
České Budějovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v čistém, příjemném a přátelském prostředí? Pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará?
Pak se nám ozvěte! Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti údržbu strojů a zařízení a elektrikářské práce.

Náplň práce:
- Údržba navíjecích a jiných strojů a zařízení ve výrobě
- Údržba elektrického nářadí
- Výroba a údržba různých přípravků pro účely výroby
- Výroba a údržba přípravků pro účely testování kvality výrobků
- Další elektrikářské práce
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 13. plat
- Stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
- Dovolená 5 týdnů
- Závodní stravování
- Čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ elektrotechnického směru
- Osvědčení dle vyhl. č. 50/1978
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu
- Uživatelská znalost PC
Kontaktní formulář
Mám zájem o Klidná práce pro každého s elektro vzděláním

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531