20 let na českém trhu

Administrativní podpora s RJ

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední českou výrobní společnost hledáme šikovného, komunikativního a organizačně zdatného kolegu/kolegyni na administrativní pozici pro exportní oddělení se znalostí RJ.

Náplň práce:
-Vedení dokumentace k jednotlivým obchodním případům
- Realizace zakázek (organizace dopravy, příprava vývozních dokladů)
- Moderní prostředí dynamické firmy
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 5 dní bonusového pracovního volna
- Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce
- Příspěvek na stravování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vysokoškolské vzdělání
- Výborná znalost RJ na komunikativní úrovni
- Dobrá znalost Excel (kontingenční tabulky, grafy)
- Schopnost systematického aktivního řešení úkolů a situací
- Schopnost pracovat systematicky, organizační dovednosti, spolehlivost a
přizpůsobivost

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531