20 let na českém trhu

Zajímavá práce ve výrobě-až 29.500Kč/měs.+benefity

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
28 500 - 29 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste technický typ a nevadí Vám pracovat na směny? Máte zájem naučit se něco nového?
Do výroby přijmeme nové kandidáty na pozici operátor výroby. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a spoustu benefitů (např. nástupní bonus 14.500 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na přestěhování, věrnostní odměny, 5 týdnů dovolené a další).

Náplň práce:
- kontrola výrobků
- odběry vzorků a příprava chemikálií
- spolupráce při nastavení a odstavení výroby
- práce v řídícím systému
- zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky za směny
- nástupní bonus 14.500 Kč( vyplácen po ZD)
- příspěvek na dopravu až 6.000 Kč
- příspěvek na přestěhování 29.000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- bezúročné půjčky
- věrnostní odměny
- odměna za doporučení nového kandidáta - 14.500 Kč
- firemní akce
- možnost kariérního růstu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dokončené SOŠ/SOU vzdělání (výuční list)
- ochota pracovat na směny (4 směnný provoz)
- základní znalost práce na PC
- praxe ve výrobě
Mám zájem o Zajímavá práce ve výrobě-až 29.500Kč/měs.+benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159