20 let na českém trhu

Technik výrobních linek - až 55.000Kč/měs., 1 směna

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
40 000 - 55 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste nadšencem pro techniku? Orientujete se v technické dokumentaci a máte vyhlášku č. 50?
Hledáme kolegu do výroby na pozici seřizování, opravy a údržbu automatických výrobních linek. Podmínkou je vyhláška č. 50/1978 §6 a znalost systémů PLC. Na oplátku nabízíme velmi zajímavé mzdové ohodnocení a řadu benefitů. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- zajištění provozu automatických výrobních linek
- servis zařízení, zjišťování poruch, provádění oprav
- spolupráce na odstraňování příčin nekvality výrobků
- sledování celkové efektivity výroby
- zajímavou mzdu (až 55.000 Kč/měsíc)
- práci pouze na 1 ranní směnu
- dlouhodobé zaměstnání v nadnárodní společnosti
- možnost podílet se na změnách a modernizaci výroby
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- školení
- výhodný tarif pro celou rodinu
- sleva na výrobky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- platnou vyhlášku č. 50/1978 §6
- praxi na obdobné pozici
- znalost systémů PLC a technické dokumentace
- základní znalost Aj
- spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
Mám zájem o Technik výrobních linek - až 55.000Kč/měs., 1 směna

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159