20 let na českém trhu

Vedoucí auto-sklo servisu - zajímavá mzda i benefity

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Milujete auta, automobilový průmysl a vše co s tím souvisí? Jste člověk, který se rád učí a chce pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti servisu autoskel?

Náplň práce:
- vedení malého týmu mechaniků
- vedení administrativy servisu
- komunikace se zákazníkem a pojišťovnami
- komunikace s ústředím firmy
- stabilitu dlouhodobé a zajímavé práce
- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi v automobilovém průmyslu
- jsme firma, která prosperuje a neustále se zvětšuje a s naším růstem budete růst i Vy
- velmi zajímavou a inspirativní práci
- možnost naučit se nové profesi
- velmi dobré pracovní prostředí
- mnoho benefitů, příplatků, prémií
- slušné a poctivé jednání
- zázemí firmy, která si uvědomuje, že jejím největším bohatstvím jsou spokojení zaměstnanci
- jasně danou pracovní dobu od pondělí do pátku
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost s vedením týmu lidí, ideálně v oblasti autoservisu
- smysl pro organizaci
- ŘP B
- dobrou uživatelskou znalost práce s počítačem
- zájem o nové technologie
- zájem o další vzdělávání v automobilovém sektoru

Mám zájem o Vedoucí auto-sklo servisu - zajímavá mzda i benefity

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313