20 let na českém trhu

Seřizovač ve výrobě - volné víkendy,fajn benefity

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete se stát součástí společnosti, pro kterou je zázemí a stabilita důležitým faktorem? Máte praxi se seřizování strojů ve výrobě a nevadí Vám práce na směnný provoz?
Pak možná hledáme právě Vás. Zašlete nám Váš životopis a my se Vám obratem ozveme.

Výkon práce: Byšice

Náplň práce:
- údržba a seřizování moderních linek, robotizovaných pracovišť
- příprava linek podle plánu výroby
- sjednávat nápravy a odstraňování závad
- stabilitu dlouhodobé práce
- moderně vybavenou výrobu
- 7,5 hodinovou pracovní dobu
- pravidelná školení ke zdokonalování našich pracovníků
- pracovní oblečení a jeho údržba
- mnoho benefitů - závodní stravování, pracovní oblečení, odměny za životní a pracovní jubilea, rekreační
zařízení na horách atd. atd.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- výuční list (obor mechanik opravář pro stroje nebo obdobný obor)
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směnný provoz
- dobrý zdravotní stav
Mám zájem o Seřizovač ve výrobě - volné víkendy,fajn benefity

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924