20 let na českém trhu

Administrativní podpora v HR i bez praxe, fajn bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pracuješ rád/a s lidmi, jsi komunikativní a nevadí ti administrativa? Chceš mít různorodou práci, kde se rozhodně nebudeš nudit a jsi samostatný/á? Chceš získat praxi v personalistice? Pak nám určitě pošli životopis, do INDEXU NOSLUŠ s.r.o. hledáme novou posilu na pobočku v centru Brna. Práce je možná i na částečný úvazek (6 h denně).

A co Tě tedy čeká?:
- administrativní činnosti na pobočce (příprava smluv, potvrzení..)
- příprava mzdových podkladů pro účetní
- práce s interními PC systémy
- tvorba inzerátů
- komunikace s uchazeči

Místo výkonu práce: Brno

- práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
- mzdové ohodnocení tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
- možnost práce i na částečný úvazek (6 h denně)
- možnost získání praxe v oboru HR
- profesní růst a rozvoj
- mnoho lákavých zaměstnaneckých benefitů (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, rekreace ve firemním apartmánu v Tatrách či na Lipně a mnoho dalšího)
- fajn, přátelský kolektiv
- kompletní zaškolení
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost

Mám zájem o Administrativní podpora v HR i bez praxe, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503