20 let na českém trhu

Různorodá práce v HR - i bez praxe, mnoho fajn bonusů

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pracuješ rád/a s lidmi, jsi komunikativní a zvládneš i administrativu? Chceš mít různorodou práci, kde se rozhodně nebudeš nudit a jsi samostatný/á? Pak nám určitě pošli životopis, do INDEXU NOSLUŠ s.r.o. hledáme novou posilu na pobočku v centru Brna.

A co Tě tedy čeká?:
- tvorba inzerce
- denní komunikace s uchazeči, zaměstnanci a klienty
- příprava mzdových podkladů, fakturace
- práce s interními PC systémy
- pravidelná účast na poradách a školeních

V personalistice ale nemusíš mít žádnou praxi, vše Tě rádi naučíme. Podmínkou je pouze řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) a ochota učit se novým věcem.

- práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
- možnost získání praxe v oboru HR
- kompletní zaškolení
- profesní růst a rozvoj
- odpovídající, zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
- fajn, přátelský kolektiv
- mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, rekreace ve firemním apartmánu v Tatrách či na Lipně a mnoho dalšího)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- minimálně SŠ vzdělání
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost

Mám zájem o Různorodá práce v HR - i bez praxe, mnoho fajn bonusů

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503