20 let na českém trhu

Technolog tisku obalových materiálů – i bez praxe

Místo práce:
Šternberk
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro největšího tuzemského výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku hledáme do týmu kolegu/kolegyni, kterou láká možnost pracovat v oblasti technologie tisku a obalů a zároveň se v dané oblasti profesně rozvíjet. Pokud praxi nemáte, nevadí, rádi vás zaškolíme.

Popis pozice:
- Definování technologických postupů pro úseky polygrafické výroby a jejich neustálé zlepšování
- Zastřešení technologické dokumentace
- Řešení zákaznických požadavků
- Zodpovědnost za přípravu a koordinaci provozních zkoušek
- Úzká spolupráce s vývojovým oddělením na nových projektech

- Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- Náborový příspěvek 25 000Kč
- Roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku společnosti
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Příspěvek na dopravu
- Odměna za přítomnost na pracovišti 1000Kč/m
- Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vzdělání chemické nebo strojírenské
- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- Komunikativní znalost AJ
- Proklientský přístup
- Flexibilita, analytické myšlení, tah na branku
- Pro zákaznická orientace
- RP Sk. B

Mám zájem o Technolog tisku obalových materiálů – i bez praxe

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531