20 let na českém trhu

Skladník VZV/NZV - příspěvek na dopravu či ubytování

Místo práce:
Písek
Platové ohodnocení:
22 000 - 26 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte zajímavou a čistou práci a přitom nemáte žádnou praxi? Pak hledáme právě Vás! Samozřejmě v našem týmu rádi přivítáme i ty, kteří již praxi ve výrobě mají.

Náplní práce je zásobování výroby materiálem a odvoz hotových výrobků pomocí VZV / NZV "vláčků". Práce není nijak náročná, vše Vás rádi naučíme. Předchozí praxe s řízením NZV či VZV je nutná, speciální vzdělání není třeba. Pracuje se ve 3 směnném režimu (střídání směn po týdnu), možnost nadstandardně hrazených přesčasů. Nabízíme zajímavou mzdu, nadstandardní příplatky, příspěvek na dopravu až 2.500 Kč či možnost ubytování.

Místo pracoviště: Písek
- zajímavé mzdové ohodnocení
- příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod, noční směnu 15 Kč/hod nebo 10%, příplatek za přesčas 50 až 75%
- příplatek za práci o víkendu v nadstandardní výši
- možnost práce přesčas
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu až 2 500 Kč dle vzdálenosti
- možnost dotovaného ubytování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- pracovitost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Mám zájem o Skladník VZV/NZV - příspěvek na dopravu či ubytování

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
775 587 007