20 let na českém trhu

Specialista zákaznického servisu - až 45 000 Kč/m

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
30 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, technické znalosti a proklientský přístup?
Pro posílení týmu předního výrobce a prodejce elektrických kabelů a vodičů hledáme Specialistu zákaznické péče, který je kontaktní osobou pro zákazníka, má na starosti přímý kontakt se zákazníkem formou e-mailu, komunikace po telefonu.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky (telefonicky, mailem), kteří projevili zájem o produkty
- Poskytování informací o dostupnosti, doporučení vhodných produktů, cenová kalkulace
- Vystavování a zadávání objednávek do systému
- Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti
- Pracovní doba 8,5 hod v době od 7 - 17 hodin dle dohody
- Zázemí silné prosperující společnosti
- Motivující mzdové ohodnocení, fixní mzda 30 000Kč + bonusy
- 25 dnů dovolené
- Možnost občasné práce z domova
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Praxe v oblasti zákaznického servisu nutná
- Vzdělání technického zaměření
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost práce na PC
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Dovednost pracovat v týmu
Mám zájem o Specialista zákaznického servisu - až 45 000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531