20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě - super mzda i benefity

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
22 000 - 28 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat ve stabilní a zároveň v dynamicky se rozvíjející firmě? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu?
Hledáme nové kandidáty do výroby na nepřetržitý provoz (4 dny práce/4 dny volno). Není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Podmínkou je pouze fyzická zdatnost a ochota pracovat na směny. Kromě zajímavé mzdy nabízíme i řadu benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování apod.). Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:
- obsluha lisu
- práce u linky

Místo výkonu práce: Velíková
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Pravidelné měsíční prémie
- Měsíční docházkový bonus
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Příspěvek na stravování
- Pravidelný výplatní termín
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní oblečení a obuv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Fyzickou zdatnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hod směny - 4 dny práce/4 dny volno)
- Spolehlivost, pracovitost
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě - super mzda i benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159