20 let na českém trhu

Obchodník/ce v IT oblasti - servis PC

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte obchodování v krvi a zajímají Vás moderní IT technologie? Chcete pracovat jen 7,5 h. denně a jste aktivní řidič? Spolupracujte s moderní firmou, která spravuje počítače pro těžbu kryptoměn a je pravou rukou pro firmy v oblasti IT (opravy, zrychlování pc, ochrana dat, apod.).

A co Vás na této pozici čeká?
- vyhledávání a oslovování firem, které potřebují pomoc v IT
- komunikace s potenciálními klienty
- příprava podkladů pro cenové nabídky a smlouvy
- spolupráce s marketingovým oddělením a týmem techniků

Místo výkonu práce: Brno a okolí
- slušnou fixní mzdu + provize
- prac. dobu 7,5 h denně
- stravenky po zkuš. době
- kartu ActivePass+
- procentní podíly z uzavřených smluv (plánuje se rozšíření na další města v ČR)
- pravidelné vzdělávání v oboru
- spolupráci s týmem odborníků, se kterými můžete řešit nejnovější vychytávky v IT (SW/HW)
- dobré jméno u partnerů a zákazníků
- přátelský tým spolupracovníků, kteří si Vás budou vážit
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost na pozici obch. zástupce nebo obdobné
- férové jednání, vytrvalost
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Kontaktní formulář
Mám zájem o Obchodník/ce v IT oblasti - servis PC

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503