20 let na českém trhu

Koordinátor výrobního týmu - super benefity

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme vedoucího do výroby s technickým nadáním a zkušenostmi s vedením lidí. Není potřeba žádný cizí jazyk, ale určitě u nás využijete strojírenské vzdělání a schopnost řešit různé provozní problémy. Pracuje se u nás na 8 nebo 12ti hodinové směny a na oplátku nabízíme řadu benefitů (dovolená navíc, 13. plat, flexi passy,..)

Náplň práce:
- vedení týmu operátorů a seřizovačů
- řešení běžných provozních problémů
- spolupráce s dalšími odděleními
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- možnost profesního růstu a rozvoje
- týden dovolené navíc
- flexi passy (příspěvek na sportovní aktivity, kulturu, dovolenou, nákup zdravotních potřeb a brýlí, atd.)
- 13. plat
- kurzy Aj/Nj zdarma
- příspěvek dopravu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání strojírenského směru
- předchozí zkušenost na obdobné pozici (min. 1 rok)
- ochota pracovat na směny
Kontaktní formulář
Mám zájem o Koordinátor výrobního týmu - super benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159