20 let na českém trhu

Obsluha strojů ve výrobě,i bez praxe-až 40.000 Kč/měs

Místo práce:
Benešov
Platové ohodnocení:
31 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte logické uvažování? Vyznáte se v technické dokumentaci?

Staňte se součástí rodinné firmy s dlouholetou tradicí, kde se o své zaměstnance skutečně starají. Kromě vysoké mzdy nabízíme i celou řadu zajímavých benefitů (13. plat, měsíční výkonnostní odměny, stravenky příspěvek na dopravu, odměna za docházku) a přátelské prostředí s kvalitním zaškolením. Nevyžadujeme praxi, pouze technické myšlení a ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce:
- obsluha strojů - uvádění do chodu, provádění změn, nastavení linky
- kontrola jakosti
- tvorba výrobních reportů
- řešení nastalých problémů
- nadstandardní mzdové ohodnocení až 40.000 Kč/měs.
- bohatý bonusový systém (13. plat, měsíční výkonnostní odměny, stravenky příspěvek na dopravu, odměna za docházku)
- multisport karta plně hrazena zaměstnavatelem
- příjemné pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- orientace v technické dokumentaci a technické uvažování
- práce na PC
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
Mám zájem o Obsluha strojů ve výrobě,i bez praxe-až 40.000 Kč/měs

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159