20 let na českém trhu

Business Development Manager CZ/SK

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední mezinárodní výrobní a obchodní společnost působící v oblasti elektrotechnických materiálů hledáme zkušeného Obchodníka na pozici Business Development Manager. Hledáme vůdčí osobnost, která se bude podílet na strategickém rozvoji společnosti, má tah na branku a umí řídit a motivovat podřízené.

Hlavní náplň:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na českém a slovenském trhu
- Vedení pracovních jednání s klíčovými klienty/partnery a uzavírání obchodních vztahů
- Vedení svěřeného týmu, jeho koordinování, motivování a hodnocení výsledků
- Účast na konferencích, prezentace nových výrobků a školení obchodníků
- Podílení se na přípravě a realizaci nových projektů
- Analýza trhu a konkurence
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Zázemí silné prosperující společnosti
- Možnost podílení se na dalším rozvoji společnosti
- Služební automobil i pro soukromé účely
- 25 dnů dovolené
- Možnost občasné práce z domova
- Příspěvek na penzijní připojištění

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vzdělání technického směru
- Znalost technických produktů (strojírenství či elektro výhodou)
- Osvědčené prodejní zkušenosti
- Zkušenosti s vedením týmu
- Pozitivní osobnost s reprezentativním vystupováním se silnou pro-zákaznickou orientací
- Strategické, analytické a systematické myšlení
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
- Samostatnost, časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
Kontaktní formulář
Mám zájem o Business Development Manager CZ/SK

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531