20 let na českém trhu

Montáž elektro komponentů v TOP společnosti

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Rád byste jistotu zaměstnání, slušné platové ohodnocení, možnost kariérního růstu a volné víkendy k tomu?
Pak se zapojte se do našeho týmu a pojďte pracovat pro významnou mezinárodní společnost, která vám zaručí stabilní zaměstnání ve dvousměnném provozu, přátelskou atmosféru, zajímavé bonusy i firemní benefity.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:
- montovat elektro komponenty,
- propojovat elektro komponenty vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace,
- ověřovat funkčnost jednotek,
- kontrolovat správnost elektro propojení aj.
- motivující finanční ohodnocení,
+ až 11% osobní ohodnocení
+ náborový příspěvek 20 000 Kč
+ jednorázový roční bonus – 10% ze mzdy,
- práce ve dvousměnném provozu s volnými víkendy,
- týden dovolené navíc,
- dotované stravování v areálu firmy,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- další hodinové příplatky dle ZP.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ elektrotechnického směru,
- platná vyhláška 50/78 Sb § 5,
- zkušenost s technickou dokumentací elektrických rozvaděčů, případně elektrorozvodů ve strojírenství nebo výrobu kabelových svazků.
Kontaktní formulář
Mám zájem o Montáž elektro komponentů v TOP společnosti

Kontaktní osoba:
Michaela Krupicová
Telefon:
604 226 189