20 let na českém trhu

SKUTEČNÝ OBCHODNÍK/CE - slušný fix, auto, bonusy

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme zodpovědného člověka, zkušeného obchodníka, který nerad vysedává v kanceláři a potřebuje za sebou vidět výsledky.
Tomu rádi nabídneme práci na hlavní pracovní poměr, automobil a motivující finanční ohodnocení v mezinárodní společnosti, která působí na trhu téměř 30 let a svým zákazníkům zaručuje plný servis v oblasti hutního materiálu.

NAPIŠTE NÁM, POKUD VÁS BAVÍ:
Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti.
Budovat dlouhodobé vztahy se svými klienty.
Samostatně řešit a zpracovávat obchodní případy.
Plánovat a realizovat podporu prodeje ve svěřeném regionu.
- motivující mzdu - slušný fix + provize + bonusy,
- automobil (Toyota) i pro vlastní účely,
- pracovní nástroje - PC, telefon,
- práci obchodního zástupce na hlavní pracovní poměr.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost s obchodní činností v oblasti průmyslu,
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti,
- pravidelný reporting.
Mám zájem o SKUTEČNÝ OBCHODNÍK/CE - slušný fix, auto, bonusy

Kontaktní osoba:
Michaela Krupicová
Telefon:
604 226 189