20 let na českém trhu

Elektro údržbář ve výrobě nábytku - jen ranní směna

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro firmu specializující se na výrobu moderního kancelářského nábytku hledáme šikovného a manuálně zručného kolegu na pozici Elektro údržbář. Budete zodpovědný za opravu a údržbu strojních zařízení.

Náplň práce:
- Zajištění chodu a oprav strojních zařízení a mechaniky
- Zodpovědnost za provádění údržby (čištění, výměna řemene, výměna elektromotoru apod.)
- Motivující finanční ohodnocení
- Roční odměny (13. plat)
- Perspektivní práci v moderním prostředí
- Mobilní telefon
- Příspěvek ve výši 30% na Multisport kartu
- Závodní stravování - dotace na jídlo
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Osvědčení dle vyhl. č. 50/1978
- Praxi v údržbě strojních zařízení a mechaniky
- Manuální zručnost – zručný kutil
- Samostatnost a spolehlivost
Mám zájem o Elektro údržbář ve výrobě nábytku - jen ranní směna

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531