20 let na českém trhu

Specialista reklamačního oddělení

Místo práce:
Benátky nad Jizerou
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro českou společnost působící v oblasti prodeje výpočetní techniky a příslušenství hledáme šikovného a komunikativního kolegu/kolegyni do oddělení reklamací. Vaší náplní práce bude vedení administrativní agendy spojené s reklamačním řízením, práce s interním systémem a telefonická komunikace s obchodními partnery.

Náplň práce:
- Vedení administrativní agendy spojené s vyřizováním a posuzováním reklamací
- Komunikace s obchodními partnery při řešení reklamací zboží
- Vedení agendy písemných posudků k vyřízeným reklamacím
- Práce v interním systému
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na sportovní a kulturní akce (Flexi pass)
- Firemní ubytování na Lipně
- Zaměstnanecké slevy na zboží
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
- Znalost práce na PC (Excel, Word)
- Základní znalost AJ
- Pečlivost, komunikativnost, spolehlivost

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531