20 let na českém trhu

Supervizor v hutní výrobě - ranní směna

Místo práce:
Šternberk
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro největšího tuzemského výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Supervizor výroby. Budete operativně pomáhat ve výrobě, dohlížet na dodržování výrobních procesů a řešit případné problémy ve výrobě.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za dodržení plánu výroby v požadovaném výkonu a kvalitě
- Zodpovědnost za výsledky a dodržování plánovaných nákladů
- Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
- Dohled nad dodržováním BOZP
- Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- Náborový příspěvek 25 000Kč
- Roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku společnosti
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Příspěvek na dopravu
- Odměna za přítomnost na pracovišti (1000Kč/m)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
- Zkušenosti a praxe v oblasti výroby
- Práce na PC, SAP výhoda
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Ochotu nárazově pracovat v nepřetržitém provozu
- Samostatnost a zodpovědnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Supervizor v hutní výrobě - ranní směna

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531