20 let na českém trhu

Obchodník - domácí spotřebiče

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi člověk, kterého nebaví přešlapovat na místě nebo sedět den co den v kanceláři? Rád řídíš auto a máš rád svůj kraj - Jižní Moravu?
Hledáš pestrou a rozmanitou práci? Je tvojí doménou komunikace? Znáš prostředí prodejen elektro nebo jiných obchodů se zaměřením na koncového zákazníka?
Máš ambice posunout se dále? Jestli jsi na většinu otázek odpověděl ANO, je tato nabídka pro Tebe.

Hledáme obchodníka pro komunikaci s prodejnami elektra v regionu Jihomoravského kraje.

Náplň práce:
- komunikace s prodejnami elektra a řetězci jako je Electro World, DATART a podobně
- vytváření trvalých vztahů s obchodními partnery
- prohlubování pozitivního image značky
- péče o zákazníky ve svěřeném regionu - prodejny elektra a domácích spotřebičů

- možnost pracovat pro silnou a stabilní firmu, na jejíž produkty budete moct být pyšní
- motivující platové ohodnocení
- možnost kariérního postupu (např: na tuto pozici hledáme náhradu za člověka, který postoupil na vyšší pozici)
- vybavení (PC, služební vůz Škoda Octavia, mobilní telefon)

Benefity:
- letní tábory pro děti
- zimní lyžařské kurzy
- permanentky na fotbal a hokej
- multisport kartu
- stravenky
- zubařská péče, nadstandardní porodní péče
- pojištění - životní, penzijní, cestovní
- slevy na všechny výrobky firmy a na produkty spřátelených firem: Škoda, Opel, kuchyně, atd
- slevy na rekreaci ve vybraných hotelech
- výhodnější ceny elektřiny a plynu
- volné vstupy do Fitness
- 5 Sick Days
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- výhodou je znalost prostředí elektro prodejen a řetězců (ne podmínkou)
- týmové myšlení
- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B, dobré řidičské schopnosti
- samostatnost, odpovědnost, flexibilitu
- zájem o zdokonalování se ve znalostech v oblasti komunikace, produktovém managementu, vyjednávání, prezentace

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531