20 let na českém trhu

ZKUŠENÝ OBCHODNÍK/CE - plný servis zákazníkům

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme zcela samostatného a odpovědného člověka, zkušeného obchodníka se silnou orientací na výsledek a znalostmi v průmyslu.
Takovému člověku nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, automobil a motivující finanční ohodnocení ve společnosti, která působí na trhu téměř 30 let a svým zákazníkům zaručuje plný servis v oblasti hutního materiálu.

NÁPLŇ:
- plánování a realizace prodeje ve svěřeném regionu,
- vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- budování dlouhodobých obchodních vztahů,
- samostatné řešení a zpracování obchodních případů,
- pravidelný reporting.
- zajímavé finanční ohodnocení = fix + motivující provizní systém,
- automobil (Toyota) i pro vlastní účely,
- práci obchodníka na hlavní pracovní poměr,
- pracovní nástroje - PC, telefon,
- stravenky.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velkou samostatnost, odpovědnost, zaměření na výsledek,
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti,
- orientaci v oboru (hutní výroba, stavebnictví, strojírenství nebo automotive).

Kontaktní formulář
Mám zájem o ZKUŠENÝ OBCHODNÍK/CE - plný servis zákazníkům

Kontaktní osoba:
Michaela Krupicová
Telefon:
604 226 189