20 let na českém trhu

Koordinátor/ka technolog. postupů, pružná prac. doba

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem o zajímavou práci, spojenou s cestováním po světě a pružnou prac. dobou? Máte technické vzdělání, nejlépe v oboru dřevařství či strojírenství, domluvíte se anglicky a máte řidičák? Pak se staňte součástí našeho čtyřčlenného týmu v rodinné firmě, která je jedním z předních světových dodavatelů technologií k sušení dřeva. Praxe není nutná.

A co bude náplní Vaší práce?:
- uvádět sušárny dřeva do provozu
- cestování za zákazníky v rámci jednotlivých projektů (většinou 2 dny - týden)
- poskytování servisu zákazníkům ohledně sušení řeziva
- příprava dokumentace

- zajímavou mzdu dle praxe a vzdělání
- pružnou prac. dobu
- možnost smlouvy na dobu neurčitou hned při nástupu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na penzijní připojištění s každoročním navyšováním
- možnost cestovat po světě (např. do Indonésie, apod.)
- odborná školení, osobní rozvoj
- rodinné zázemí, fajn tým
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání technického směru (nejlépe dřevařství, příp. strojírenství, elektrio)
- základní znalost angličtiny
- ŘP sk. B
- čistý trestní rejstřík
Mám zájem o Koordinátor/ka technolog. postupů, pružná prac. doba

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503