20 let na českém trhu

Zajímavá práce, 26.400 Kč/m, nást. bonus 15.000 Kč

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
26 400 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a dobře placenou práci? Chcete mít již při nástupu 26.400 Kč a po zkuš. době náborový bonus 15.000 Kč, dále 13. a 14. plat a spoustu dalších benefitů? Pak nás kontaktujte! Pro předního výrobce v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby s nástupem co nejdříve.

Náplň práce:
- kontrola a kompletování komponentů

Místo výkonu práce: Jihlava
- zajímavé finanční ohodnocení 26.400 Kč/měsíc
- náborový bonus 15.000 Kč
- 13. a 14. plat
- stravenky v hodnotě 100 Kč nebo dotované obědy
- týden dovolené navíc
- a mnoho dalších benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat v třísměnném provozu (volné víkendy)
- manuální zručnost
- výšku mezi 150 a 185 cm

Mám zájem o Zajímavá práce, 26.400 Kč/m, nást. bonus 15.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503