20 let na českém trhu

Zajímavá práce v moderní výrobě, víkendy volné

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v novém, moderním a čistém prostředí? Rádi byste pouze dvousměnný provoz s volnými víkendy? Stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará?
Pak se nám ozvěte! Hledáme samostatné a pracovité lidi do moderní tiskárny. Nabízíme zajímavou mzdu s možností růstu, moderní a čisté pracovní prostředí se zázemím pro zaměstnance a mnoho dalšího.

- odpovídající mzdu + měsíční osobní ohodnocení s možností dalšího navýšení dle Vašich zkušeností,
- smlouvu na hlavní pracovní poměr v Praze v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu,
- pěkné a moderní zázemí nové výrobní haly,
- příspěvek na stravování ve firemní restauraci (cena jídla je 25 až 50 Kč), kafeterie zdarma,
- parkování v areálu nebo při dopravou MHD je zastávka autobusu hned před areálem firmy,
- firemní oblečení,
- kvalitní zaškolení - pozice je tak vhodná i pro absolventy,
- hrazené kurzy AJ v areálu firmy.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vhodné i pro absolventy SŠ a OU technického zaměření,
- spolehlivost, samostatnost,
- manuální zručnost a chuť pracovat.

Kontaktní formulář
Mám zájem o Zajímavá práce v moderní výrobě, víkendy volné

Kontaktní osoba:
Michaela Krupicová
Telefon:
604 226 189