20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě pro každého - až 26.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Hranice
Platové ohodnocení:
22 000 - 26 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat ve fajn kolektivu? V čistém a přátelském prostřední? Jste ochotný/á pracovat manuálně ve 3-směnném provozu od pondělí do pátku? Neváhejte se nám ozvat. Práce je vhodná i pro lidi bez zkušeností a předchozí praxe. Nabízíme plné zaškolení a možnost prohlídky provozu před nástupem.

Náplň práce: obsluha výrobních strojů (sekačky, lisu), odebírání a kontrola výrobků, zadávání komponentů do strojů, příprava obalového materiálu.

Místo výkonu práce: Hranice
- nástupní mzdu až 26.000 Kč/měsíc (základ + příplatky)
- možnost navýšení mzdy po zapracování
- nadstandardní příplatky oproti zákoníku práce
- měsíční bonusy
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- poskytnutí pracovního oděvu a obuvi
- pravidelný výplatní termín
- přátelské prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat na směny
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě pro každého - až 26.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
775 587 006