20 let na českém trhu

Sales Manager s AJ a NJ

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme aktivního a šikovného Sales Managera. Hledáme zkušeného kandidáta pro strategické a taktické vedení obchodního týmu pro ČR.

Náplň práce:
- Aktivní rozvoj obchodů u stávajících i nových zákazníků
- Vedení pracovních jednání s klíčovými zákazníky/dodavateli/partnery a uzavírání smluvních vztahů
- Kontrola realizace zakázek
- Úzká spolupráce s výrobním oddělením
- Tvorba plánů a dosahování plánovaných výsledků
- Řešení úloh a odborných problémů, samostatné rozhodování a implementování rozhodnutí
- Vedení svěřeného týmu, jeho koordinování, motivování a hodnocení výsledků
- Tvorba reportů o výsledcích a jejich prezentace vedení společnosti
- Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Zázemí stabilní společnosti
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Zkušenosti na podobné pozici s vedením obchodního týmu
- Samostatnost, spolehlivost, chuť neustále posouvat sebe i lidi v týmu a schopnost umět si poradit v
různorodých situacích
- Umění vést, inspirovat, koučovat a motivovat tým, být přirozeným leadrem
- Anglický jazyk a německý jazyk na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz skupiny B -aktivní řidič

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531