20 let na českém trhu

Obchodní konzultant/ka s AJ -péče o stávající klienty

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
25 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste komunikativní a láká Vás pružná pracovní doba? Chcete se stát součástí malého, rodinného týmu firmy, která je však předním výrobcem ve svém oboru a rozrůstá se po celém světě? Umíte komunikativně anglicky? Pak nám o sobě dejte vědět! Máme pro Vás fajn práci!

Náplň práce:
- drobná obchodní činnost a běžná administrativa související s obchodním oddělením
- komunikace se stávajícími zákazníky
- vyřizování objednávek, příprava pro fakturaci
- párkrát za rok vycestování mimo ČR

- dobrý nástupní plat 25.000,- + po zaškolení navýšení na 30.000,- (po 2 letech je na stejné pozici ve firmě jiný kolega na průměrně 44.000Kč/měsíc)
- pružná pracovní doba dle Vašich potřeb
- možnost Home Office
- stravenky v hodnotě 100 Kč hrazené zaměstnavatelem v plné hodnotě
- dobré pracovní podmínky a přátelský kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí silné a prosperující společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativní znalost AJ (telefonický a písemný kontakt)
- dobré vyjadřovací schopnosti
- alespoň malá zkušenost z oblasti obchodu
- znalost MS Office
Mám zájem o Obchodní konzultant/ka s AJ -péče o stávající klienty

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503