20 let na českém trhu

IT podpora výroby i bez praxe,nábor. bonus 20.000 Kč

Místo práce:
Opava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáš dobře placenou práci v moderním prostředí s nástupním bonusem 20.000 Kč, každoročním navýšením mzdy a mnoha dalšími bonusy? Orientuješ se v elektrooboru, máš základy aj a baví tě práce na PC? Tak se přidej do našeho fajn týmu, praxi mít nemusíš, vše tě naučíme, a můžeš u nás pak i kariérně růst, šikovní zaměstnanci si u nás vydělají i 40. - 50.000 Kč!

Co tě u nás čeká:
- kontrola funkčnosti strojů řízených počítačem
- zjištění závad pomocí přístroje a předání informací servisní firmě, která zajistí opravu (ty nic opravovat nebudeš)

Místo výkonu práce: Opava

• nástupní mzdu cca 28 - 37.000 Kč dle praxe + každoroční navýšení mzdy, šikovní si u nás vydělají i 50.000. Kč
• náborový bonus až 20.000 Kč (10.000 Kč už po zkušební době)
• roční bonusy
• nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
• systém benefitů Cafeterie ve výši 17 000 Kč/rok
• velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvky na závodní stravování
• kariérní růst
• odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, apod.
• nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
• motivující práci s možností profesního rozvoje
• velmi čisté pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
• SŠ se zaměřením elektro nebo obdobným
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu po - pá (8 hod směny)
• základní znalost angličtiny (pro práci na PC, není nutné nijak komunikovat v aj)
• znalost práce na PC
• čistý trestní rejstřík

Mám zájem o IT podpora výroby i bez praxe,nábor. bonus 20.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503