20 let na českém trhu

Projektový koordinátor/ka s AJ

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme do obchodního týmu kolegu/kolegyni na pozici Projektový koordinátor/ka s velmi dobrými organizačními, komunikačními a analytickými schopnostmi.

Náplň práce:
- Příprava a převzetí zakázky a dohled nad její úspěšnou realizací (od zadání do systému až po výrobu)
- Předávání zákaznických požadavků do výroby
- Úzká spolupráce s výrobou, obchodním oddělením
- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a bonusy
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi na obdobné pozici výhodou
- Samostatnost, silné koordinační schopnosti
- Analytické a komunikační schoopnosti
- Dobrou znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními kolegy

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531