20 let na českém trhu

Servisní technik, mnoho bonusů, auto pro soukr. účely

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
24 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení, mít různorodou a zajímavou prací, kde Vám nechají volnou ruku a mít navíc k dispozici auto i pro soukromé účely a spoustu zajímavých benefitů, které jiné firmy nemají? Tak nás kontaktujte, těšíme se na setkání s Vámi!

Náplň práce:
- servisní činnost ve svěřeném regionu, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů
- identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
- kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
- vedení technické a provozní dokumentace
- motivující mzdu v závislosti na Vašem výkonu - mzda se skládá z fixní složky, která je mezi 24 až 30 tisíci dle zkušeností + z osobního ohodnocení, výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělají 35 - 45 tisíc měsíčně, nejšikovnější i 60 tis. Kč.
- služební automobil i pro soukromé účely
- propracovaný systém prémií a odměn a jistotu stálého příjmu
- stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
- velmi příjemný a přátelský kolektiv, mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost se servisem elektrických a mechanických zařízení
- vyučení v oboru elektro nebo mechanika
- vyhlášku 50
- řidičský průkaz sk. B
Mám zájem o Servisní technik, mnoho bonusů, auto pro soukr. účely

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503