20 let na českém trhu

Finanční manažer/manažerka

Místo práce:
Břeclav
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední výrobní společnost hledáme schopného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Finanční manažer/ka. Tato pozice je přímo podřízena generálnímu řediteli.

Hlavní náplň práce:
- Strategická podpora plánování a rozpočtování
- Tvorba budgetů (P&L, BS, CF)
- Podpora ostatních oddělení ve všech finančních záležitostech
- Analýza výsledků společnosti
- Pravidelný reporting finančních výsledků
- Kontrola nákladů
- Monitorování a analýzy profitability realizovaných obchodních činností
- Komunikace s auditory a institucemi
- Capex – ověření a dostupnost rozpočtu a financování
- Podpora přípravy investičního plánu
- Ukončení měsíce, roku, konsolidace – příprava pravidelných zpráv
- Stanovení cen pro transakce uvnitř firmy

- Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- Prémie dle zisku společnosti
- Zajímavou a samostatnou práci a dlouhodobou spolupráci
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné mezilidské vztahy, kancelářské prostory
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
- Vysoké analytické dovednosti
- Vysoké mezilidské a vyjednávací schopnosti
- Proaktivní přístup a zaměření na dosažení cílů
- Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem – denní komunikace v AJ
- Včasnost, přesnost a konzistence

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531