20 let na českém trhu

Finanční kontrolor/ka

Místo práce:
Břeclav
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední výrobní společnost hledáme do finančního oddělení samostatného a analyticky zdatného kolegu/kolegyni na pozici Finanční kontrolor.

Hlavní náplň práce:
- Koordinace procesu přípravy, schvalování a sledování plnění ročního rozpočtu společnosti
- Nákladový controlling (sledování plnění nákladových rozpočtů a jejich optimalizace)
- Dohled nad rotací pohledávek a závazků
- Aktivní účast na auditu účetní závěrky
- Příprava analýz rentability investičních projektů
- Příprava zpráv, finančních analýz a prezentací pro potřeby správní rady a dozorčí rady
- Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- Prémie dle zisku společnosti
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné mezilidské vztahy, kancelářské prostory
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vysokoškolské vzdělání (ekonomické, finanční)
- Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
- Analytické myšlení a koncepční přístup
- Včasnost, přesnost, pravidelnost a důslednost
- Komunikativní znalost angličtiny
- Pokročilá znalost MS Excel

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531