20 let na českém trhu

Vedoucí údržby, každoroční navýšení mzdy, benefity

Místo práce:
Kyjov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem pracovat pro zavedenou, stabilní potravinářskou společnost, která Vám nabídne každoroční navyšování mzdy a spoustu dalších zajímavých benefitů? Orientujete se v technickém/strojním oboru, máte zkušenosti s vedením lidí a umíte anglicky? Pak nás určitě kontaktujte a staňte se členem našeho fajn týmu!

Co Vás na této pozici čeká:
- vedení úseku údržby strojů a týmu pracovníků údržby
- zodpovědnost za chod strojů, analýza závad, řešení poruch
- dohled nad plněním nastavených cílů
- zodpovědnost za implementaci a funkčnost systému TPM (5S)
- sledování nákladů na údržbu
- reporting, spolupráce napříč odděleními
- každoroční navyšování mzdy
- motivující mzdu de praxe a vzdělání
- 7,5 hodinovou pracovní dobu - ranní směna
- 5 dní dovolené navíc
- cafeterii - příspěvek na zdraví/sport/relaxaci
- naturální mzdu (slevy a dotace na nákup výrobků v podnikové prodejně)
- možnost rekreace na podnikové chatě
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- zázemí zavedené potravinářské společnosti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ s technickým zaměřením
- zkušenosti s vedením lidí
- znalost MS office
- komunikativní znalost AJ
Mám zájem o Vedoucí údržby, každoroční navýšení mzdy, benefity

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503