20 let na českém trhu

Koordinátor/ka zakázek tiskárny - 40.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
40 000 - 42 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti s polygrafií? Baví Vás práce na počítači a rozumíte technologickým postupům?
Pokud je odpověď na obě otázky ano, dejte nám o sobě vědět. Jsme specialisté v oblasti tisku a přijmeme nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a různé věrnostní a finanční bonusy. Hledáme někoho s praxí na obdobné pozici a znalostí polygrafie, kdo hledá rozmanitou práci v neustále se rozvíjející firmě.

Náplň práce:
- příprava a popis technologických postupů
- zadávání zakázek do interního systému
- zajištění zdárného průběhu výroby dle zakázky
- zpracování dat
- komunikace se zákazníky a subdodavateli
- zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu
- mzdu 40.000 Kč/měsíc + bonusy
- věrnostní bonusy
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxi na obdobné pozici
- znalost polygrafických materiálů a orientace v technologickém tisku
- znalost práce na PC
Mám zájem o Koordinátor/ka zakázek tiskárny - 40.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159