20 let na českém trhu

Koordinátor/ka technologických postupů ve výrobě

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
32 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního výrobce betonových a železobetonových stavebních prefabrikátů hledáme do týmu kolegu/kolegyni, ktorá bude mít na starosti koordinaci a kontrolu dodržování technologických postupů ve výrobě.

Náplň práce:
- Kontrola dodržování technologických postupů ve výrobě
- Zařazení výrobků do kvalitativních tříd v souladu s interními předpisy
- Odebírání vzorků a provádění zkoušek včetně jejich organizace a zajištění
- Zpracovávání a kontrola receptur
- Zpracovávání technologických pravidel a vnitropodnikových norem
- Zajišťování a předkládání zkušebním ústavům podklady ke státnímu zkušebnictví
- Vedení příslušné dokumentace zkoušek, zhotovuje záznamy o zkouškách

- Motivující mzda 35.000Kč/m
- 25 dnů dovolené
- Podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Náborový příspěvek vý výši 8.000 Kč
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru výhodou
- Zkušenost v oboru technologie výroby nebo stavebnictví
- Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- Odborná zdatnost, schopnost učit se nové věci
- Znalost souvisejících předpisů a norem výhodou
Mám zájem o Koordinátor/ka technologických postupů ve výrobě

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531