20 let na českém trhu

Různorodá práce v personalistice s Aj

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás personalistika a chcete se v ní nadále posouvat?
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR specialista. Nemusíte být mistrem v oboru, ale praxe v oboru je u nás potřeba. Denně u nás využijete angličtinu, a to jak v psané tak mluvené formě. Hlavní náplní Vaší práce bude zejména péče o naše zaměstnance ve všech ohledech a také nábor nových kolegů a kolegyň. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat životopis.

Náplň práce:
- nábor nových zaměstnanců
- péče o stávající zaměstnance (kontrola docházky, zlepšování benefitů, ...)
- školení a rozvoj zaměstnanců
- denní komunikace se zahraničními kolegy
- vytváření reportů, související administrativa
- různorodou práci v neustále se rozvíjející společnosti
- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
- týden dovolené navíc
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxi na obdobné pozici (min. 1 rok)
- komunikativní znalost Aj (slovem i písmem)
- komunikativnost, spolehlivost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Různorodá práce v personalistice s Aj

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159