20 let na českém trhu

Asistent/ka prodeje - drahé kovy, i bez praxe

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Rád/a komunikuješ s lidmi? Zajímáš se o investiční zlato a stříbro?

Prodáváme zlato, stříbro a další cenné kovy a do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Nejedná se o nahánění zákazníků, pouze o perfektní zákaznický servis spojený s výdejem objednávek. Pokud Tě baví přímá komunikace s lidmi a máš rád/a pořádek, jsi ideálním kandidátem.

Náplň práce:
- práce s dokumenty a e-maily
- péče o prodejnu
- vydávání zásilek našim klientům
- vystavování zboží
- možnost růstu na obchodní pozici
- kvalitní a kompletní zaškolení a podporu kolegů pro co nejjednodušší start
- stabilní práci ve společnosti s mnohaletou tradicí
- pracovní dobu bez přesčasů
- stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- zájem o obchod a prodej
- spolehlivost, samostatnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Asistent/ka prodeje - drahé kovy, i bez praxe

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159